58 Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chemicznego

W dniach 21-25 września członkowie naszego Koła wzięli udział w 58 Ogólnopolskim Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Chemicznego w Gdańsku. W zjeździe uczestniczyło około tysiąca uczestników, co potwierdza szczególny charakter tej konferencji. Była to niepowtarzalna okazja do dyskusji oraz wysłuchania wykładów znakomitych prelegentów z kraju i zagranicy.

Oprócz części naukowej zaplanowano szereg imprez, m.in. koncert organowy w Archikatedrze Oliwskiej, prapremierę musicalu "Zły", które dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Będąc na Pomorzu nie można było oprzeć się urokom Trójmiasta. W wolnym czasie atrakcji dostarczyły nam spacery po klimatycznej Starówce Gdańska. Znaleźliśmy też chwilę aby "uzupełnić poziom jodu" na plaży w Gdyni.

Nasze Koło reprezentowali: Paulina Szymańska, Paula Duda, Monika Hołub, Małgorzata Jabłońska i Przemysław Piątek.

 

 Zapraszamy do galerii:

Image and video hosting by TinyPic