Rejestracja drużyn

 

 

 

Image and video hosting by TinyPic 

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic
 

38/40

   

 

LISTA SZKÓŁ BIORĄCYCH UDZIAŁ W III OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU ALL-CHEMICZNYM 

 Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących  im. Józefa Dechnika w Biłgoraju dwie drużyny

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie dwie drużyny

Zespół Szkół nr 1 w Kraśniku dwie drużyny

Zespół Szkół nr 2 w Kraśnikudwie drużyny

Zespół Szkół nr 2 i II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Kraśniku – jedna drużyna

II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowiedwie drużyny

Zespół Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga w Lublinie – jedna drużyna

Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Lubliniedwie drużyny

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lubliniejedna drużyna 

II Liceum Ogólnokształcące im. H. J. Zamoyskiego w Lublinie jedna drużyna

XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie – dwie drużyny

XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie jedna drużyna

Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckimcztery drużyny

II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach jedna drużyna

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Radomiu jedna drużyna

 Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskimjedna drużyna

 I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Bronieckiego w Świdnikujedna drużyna

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Świdniku II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdnikujedna drużyna

Zespół Szkół nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim jedna drużyna

 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawiejedna drużyna

Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie trzy drużyny

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie – jedna drużyna

 I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Zamościu dwie drużyny

 III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościudwie drużyny 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aby pobrać formularz zgłoszeniowy należy kliknąć na poniższą ikonkę:

 Formularz zgłoszeniowy.doc